Hizmetlerimiz

Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri

Firmamız Güvenlik kamera sistemleri kurulum satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Güvenlik kamera sistemlerinde kameraların takılı olduğu ev veya işyerinizi günlerce yüksek video kalitesi ile kayıt altına alır, istediğiniz zaman pratik şekilde arşiv kayıtlarını seyredebilir, delil olarak kullanabilirsiniz. Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez. Internet veya telefon hatları kullanılarak sisteme özel şifre ve yetkilerde bağlanıp canlı görüntüleri veya arşivinizi seyredebilirsiniz.

 

Web Tasarım ve SEO Yönetimi

Günümüz dünyası artık ulaşıması zor bir yer değil.Bunun en etkin sebebi internet ve cep telefonu kullanımı yaygınlığı.Günümüz dünyası artık sosyal medya ve web sitesi üzerinden her türlü bağlantı v iş hacmine sahip.burda doğru adım ve çözmler ile insalrı dunaynın 200 fazla ülkesi ile bağlantı kurmak.Üretmiş olduğunuz iş ve hizmeri dünyaya sunmak.etkin bir web sitesi ceo su sizi dünyanın en çok konuşulan şirketi haline getire bilir.doğru adım ve doğru çözümler ile heşey mümkün.

Şirketimiz sektöre özel websitesi tasarımı ve web sitesi içerinde dil seçenekleri sosyal medya (SO)çalışmalrı yapmakta dır.web sitenizi ülke ve dünyada doğru yerlere taşıyarak Google arama motorların en doğru şekilde sizi dünya ile buluşturmaktadır.

Şirketimiz doğru karar ve kalıcı teknik destek ile hep yanınızda olmakta gelişen ve değişen şartlarda websitenizi yönetmenize yardımcı olmaktayız…

Notebook Servis ve Onarım Hizmeti

Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı notebookların tamirini yapıyoruz.Firmamıza bıraktığınız notebookların ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir.Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

 • Notebook lcd ekran değişimi
 • Notebook klavye değişimi
 • Notebook anakart tamiri ve değişimi
 • Notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi
 • Darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa menteşe ve butonların değişimi ve tamiri
 • Şarj soketi değişimi tamiri
 • Flex Dokunmatik Değişimi
 • Kasa değişimi
 • Wi-Fi –Ethernet kart değişimi tamiri
 • Chipset Değişimi
 • Düşürülmüş, Fiziksel Darbe Almış
 • Hoparlör / Kamera Değişim ve onarım
 • inverter onarım ve değişimi
 • Bios yazılımı update ve onarımı
 • Ekran çipset tamiri Değişimi
 • Notebook harddisk değişimi ve tüm notebook arızalarının giderilmesi firma politikası olarak benimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır .

Firmamız tarafından yapılan bütün laptop tamirleri 3 ay işçilik garantisi altındadır Kullanıcılar tarafından çok sayıda karşılaşılan çoğu durumlarda değişmesi olası olmayan bu yüzden anakart değiştirmeye kadar giden Chipset değişim ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Chipset değişimi ve tamiri her firmanın yapacağı bir işlem değildir. Yüksek teknolojiye sahip Bga makinası olamdan yapılan chipset değişimlerinin ve tamirlerinin geri dönüşüm oranı yüksektir. Firmamızın sahip olduğu BGA cihazı ile %95 in üzerinde başarı sağlanmaktadır. Yapılan işlemlerde firmamız tarafından 3 ay işçilik garantisi verilmektedir.

Akıllı Telefon Servis ve Onarım Hizmeti

Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı tüm Cep Telefonu tamirini yapıyoruz.

Firmamıza bıraktığınız Cep Telefonu ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir.

Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

Masaüstü PC Servis ve Onarım Hizmeti

Masaüstü PC tamiri ile ilgili hizmetlerimiz:
1.Format ve kurulum işleri.
2.İşletim sistemi arızalarının düzeltilmesi.
3.Virüs problemlerinin giderilmesi.
4.Açılış problemlerinin düzeltilmesi
5.Anakart tamiri ve değişimi.
6.Monitör Tamiri ve LCD ekran değişimi
7.Ekran kartı değişimi ve tamiri
8.Optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi
9.Harddisk değişimi
10.Ram değişimi ve yükseltilmesi.
11.Aşırı ısınma problemleri,fan,fan devresi tamiri ve değişimi
Markası,modeli ve arızası ne olursa olsun çalışmayan arızalı Masaüstü PC nizin  tamirini yapıyoruz. Firmamıza bıraktığınız Masaüstü PC ücretsiz ve hızlı olarak arızası tespit edilir. Müşteriye maliyet bildirilir.Müşteri onaylamadan tamir işlemine geçilmez.

Televizyon Montaj, Servis ve Onarım Hizmeti

TeknikServisten olarak tüm Televizyon ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. İletişim numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat 08:00 – 20:00 saatleri arasında doğrudan çalışanlarımız ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.

LCD, LED, 3D farketmeksizin (tüplü televizyon hariç) tüm televizyon arızalarınızda teknik servisimiz sizlere televizyon servis hizmeti vermektedir.

Televizyonunuzda oluşabilecek tüm problemler servisimiz tarafından garantili olarak onarılmaktadır.

Firmamız profesyonel hizmet vermektedir. Led TV, Plasma tv konularda 10 yılı aşan süredir teknik servis hizmeti veren firmamız tüm arızalarınıza garantili olarak tamir hizmeti vermektedir.

CryptoLocker Virüsü Data Kurtarma

Kişisel ya da kurumsal mail adresinize gelen fatura maillerine tıklarken bir kez daha düşünün. Eğer beklemediğiniz tutarlarda fatura maili geliyorsa ve maili gönderen adrese tam olarak güvenemiyorsanız siz de dosya şifreleme tehditi altındasınız demektir.

Cryptolocker virüsü nedir?

TTNET uzantılı e-mail adresleri üzerinden yayılmaya başlayan Cryptolocker’lerin Türkiyede ki ilk varyantları şifreleme sistemi ile oluşturulan virüs kullanıcılara zarar vermeye devam ediyor. Gün geçtikçe gerçekleştirdiğimiz cryptolocker veri kurtarma çalışmalarının sayısı da artıyor. Çünkü virüs önlenemez bir hızla yayılmaya devam diyor. Sadece kişisel bilgisayarlara değil, firma bilgisayar sistemlerine de sızmayı başarıyor.

Bilgisayar sistemlerinize yerleşen bu zararlı virüs bilgisayarınızda yer alan bütün dosyalarınızın rastgele bir biçimde şifrelenmesine yol açıyor. Kendisine özel bir algoritma ile dosyalarınızı şifreleyen Cryptolocker virüsü, dosyalarınızın şifresinin çözülmesini ve tekrar kullanılabilmesini imkansız bir hale getiriyor. Bu durumda devreye cryptolocker dosya kurtarma işlemleri giriyor.

Cryptolocker 2 adı ile yeni IP adresleri üzerinden yayılmaya başlayan virüs tamamen Türkçe olarak hazırlanmış bir e-mail ile ortaya çıkıyor. Bu konu ile ilişkin olarak TTNET’in sürekli olarak kullanıcılarını uyarması ise kullanıcıların bu virüsü bilgisayarlarına bulaştırmasına engel olamıyor. Bu virüsten kurtulabilmek için kişisel veya şirketinize ait verilerinizi ayrı bir depolama aygıtında tutmanız sizler için sağlıklı olacaktır. Çünkü virüs bulaştığında dosyaların tümünü büyü bir hızla şifreleyebiliyor ve dolayısıyla kripto virüsü dosya kurtarma işleminin tüm veriler için yapılması zorunlu olabiliyor.

Cryptolocker olarak adlandırılan bu tür zararlı yazılımlar, uzun süredir internet dünyasında pek çok kişinin mağdur olmasına yol açıyor. Basit bir e-mail gibi gözüken içeriklerin açılması ile sisteminize yerleşen bu virüsler bütün verilerinizi şifreleyerek ulaşılamayacak hale getiriyor. Şifrelerin çözülebilmesi için ise sizlerden binlerce dolarlık fidye isteniyor. Bir şirketin arşiv dosyaları olduğunu düşündüğünüzde fidye virüsü dosya kurtarma işleminin ne denli önemli olduğunu daha net fark edebilirsiniz. Pek çok şirket istenen fidyeyi vermeyi dahi düşünüyor.

Cryptolocker’ın 2.0 sürümünün ortaya çıkması ve Türkiye’ye özel bir şekilde yeni IP adresleri ile aktif bir şekilde e-mailler üzerinden yayılması ise şimdilik antivirüs yazılımları tarafından engellenemiyor. En güncel antivirüs yazılımlarının bile yakalayamadığı Cryptolocker virüsleri için şimdilik alabileceğiniz en etkili yöntem tanımadığınız adreslerden gelen e-mailleri dikkatli bir şekilde incelemek ve açmamak olacaktır.

CryptoLocker Bulaşmış Dosyaları Kurtarma

TeknikServisten  CryptoLocker  ve CryptoWall türevi şifrelenmiş dosyalarınızı kurtarma hizmeti vermektedir. Cryptolocker virüsü dosya kurtarma konusunda özel önlemler alarak standart kullanıcıların verilere ulaşmasını engelliyor. Bu da kriptolu dosya kurtarma için profesyonel bir desteği zorunlu kılıyor.

Daha önce defalarca kez gerçekleştirdiğimiz cryptolocker ile şifrelenmiş dosyaları kurtarma işlemini bu kez sizin için yapabiliriz ve bu sayede verilerinize yeniden erişebilirsiniz.